DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HALK EĞİTİM KURSLARIMIZA YOĞUN İLGİ

HALK EĞİTİM KURSLARIMIZA YOĞUN İLGİ

 

HALK EĞİTİM KURSLARIMIZA YOĞUN İLGİ 

     03.07.2015 cuma günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Talat TOKYAY ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Tevfik KILINÇ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde açılan kursları ziyaret ettiler. 

     Halk Eğitim Merkezimizde talepler dikkate alınarak Kuran-ı Kerim, Bilgisayar, Futbol, Voleybol, Tenis, Hentbol, Masa Tenisi, Halk Oyunları, Bağlama, Gitar, Bağımlılıkla Mücadele ve İngilizce kurslarımız açılmıştır.  2014-2015 Eğitim Öğretim yılında 7440 kursiyer eğitim almış ve almaya devam etmektedir. Talepler doğrultusunda yeni kurslar planlanmakta ve kursiyer kayıtları devam etmektedir. 

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY, Hayat Boyu Öğrenmeye önem veriyoruz. Ziyaret sırasında gördüğümüz tablo bizi mutlu etti. Halkımızın kurslara teveccühünün yüksek olduğunu gördüm. Kurslarımıza devam oranı çok yüksek. Bu da açılan kurslarımızın ihtiyaca yönelik açıldığının bir göstergesidir. İşkur vasıtasıyla meslek edindirmeye amaçlı kurslarımız var. Çocuklarımızın yaz tatillerini iyi değerlendirmesi için açılan kurslarımızda mevcut dedi. 

  Bu kursların açılması ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesinde emeği geçen Şube Müdürü Tevfik KILINÇ´a Halk Eğitim Müdürü Özkan SAĞUN´a diğer idareci ve usta öğreticilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim dedi.

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.