DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus Plus Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Erasmus Plus Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

 

    İlçemiz genelinde Karaağaç Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Acıpayam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kelekçi Gazi Ortaokulu olmak üzere üç okulumuzda eş zamanlı üç ayrı seminerde; okul müdürü, müdür yardımcısı ve öğretmenlerimizden oluşan 126 personelimize  Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Bölümü AR-GE biriminden Özgür BOYACI, Münire DURMAZ ve Dudu KAYA  tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı. AR-GE birimi görevlisi arkadaşlarımız idareci ve öğretmenlerimizin seminere ilgilerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. İhtiyaç  duyulması halinde gerekirse okullar bazında da teknik destek vermeye hazır olduklarını söylediler.

     İlçemizde özellikle AB projelerine katılım noktasında Acıpayam’ın potansiyelinin ortaya çıkarılması ve farkındalık  oluşturulması hususunda; verimli bir çalışma gerçekleştirildi.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay ilçemizde geçen yıl üç okulumuzun AB Projeleri kapsamında Avrupa ülkelerine 5 defa hareketlilikleri olmuştu. Bu sene de bu hareketlilikler devam edecek. Bu hareketliliklerin  kültürler arası etkileşim ve mesleki bilgi paylaşımı bakımından olumlu sonuçları ortaya çıkmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin yeni yerler görmeleri ve gördükleri yerlerden etkilenmeleri yanında kendi ülkemizin de güzelliklerini fark etmelerini sağlamaktadır. Bu nedenle Erasmus Plus AB Hareketlilik projelerine büyük önem veriyoruz. Bu seminerleri veren İl AR-GE biriminden misafirlerimize ve müdürlüğümüz strateji geliştirme şubesi çalışanlarına teşekkür ederim,dedi.

 

03-01-201603-01-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.