DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edep (Eğitimde Değerler Eğitimi Programı) Tanıtımı Yapıldı

Edep (Eğitimde Değerler Eğitimi Programı) Tanıtımı Yapıldı

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Edep (Eğitimde Değerler Eğitimi Programı) ve Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri kapsamında yapılacak olan eğitim ve bilgilendirme toplantısı İlçemiz Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda İl Milli Eğitim  Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri  Yılmaz Baykuş, İbrahim Çiçekdemir, Okul Müdürleri ve Öğretmenlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay açılış konuşmasında Okullarımızda yönetici ve öğretmenlerimiz akademik başarıyı arttırmaya yönelik birçok yenilikçi çalışmayı uygulamaktadır. Okul gezilerimizde bu yapılan çalışmalara tanık oluyoruz. Akademik başarının yanında okul gezilerimizin önemli gündem maddelerinden biri de Valimiz Sayın Ahmet ALTIPARMAK´ın talimatı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı edep programı oluyor. Bu programla yürütülen değerler eğitimi çalışmaları daha planlı ve verimli olacak. Amacımız çocuklarımızı ve gençlerimizi vatan sevgisi ve milli, manevi duyguları gelişmiş bir şekilde hayata hazırlanmalarını sağlamaktır. EDEP programının tanıtımı için ilçemizde misafir ettiğimiz İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Başın Ramazan Yılmaz´ a teşekkür ederim dedi.

 

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Yılmaz İl Müdürümüz Sayın Mahmut OĞUZ ´un selamlarını ilettikten sonra, edep programının önemini anlattı, yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

 

30-11-2016

30-11-201630-11-2016
30-11-201630-11-201630-11-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.