DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli Acıpayam´da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü EBA´nın Yaygınlaşması İçin Seminer Düzenledi

Denizli Acıpayam´da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü EBA´nın Yaygınlaşması İçin Seminer Düzenledi

 

Denizli-Acıpayam´da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eba´nın yaygınlaşması için seminer düzenledi.Seminere İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay,Şube Müdürü Yılmaz Baykuş,Sınıf Öğretmenleri Kadir Can, bir çok okuldan yöneticiler ve öğretmenler katıldı.Cumhuriyet İlkokulu 4-E sınıfı öğrencileri yapmış olduğu ders içeriği etkinliklerini ve nasıl geliştirdiklerini Eba´ya nasıl yüklediklerini uygulamalı olarak gösterdiler.4-E sınıfı öğrencileri Eba´ya 181 çalışma gönderdiler.Bunlardan 117 ders videosu yayında. Türkiye´den bir çok öğrenci Eba´ya gönderdiğimiz ders içeriklerinden yararlanıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay,Acıpayam´d yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz çok öz verili çalışıyor,okullarımızda bir çok yenilikçi ve özgün çalışmalar ortaya çıkıyor.Bu hususta bütün yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.4-E sınıfımızın öğrencilerimizin Eba´da geliştirdikleri ders içerikleri özgün çalışmalara güzel bir örnektir. Sınıf Öğretmenimiz Kadir Can Fatih projesi ve Eba´yı, yapılandırmacı eğitimin uygulaması konusunda fırsat olarak çok iyi değerlendirmiş. Semineri veren öğrencilerimizi ve öğretmenimizi kutluyorum, başarılar diliyorum, dedi.

 

24-04-2017

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.