DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet Ortaokulu Yaz Dönemi Yetiştirme Kursları Ziyaret Edildi

Cumhuriyet Ortaokulu Yaz Dönemi Yetiştirme Kursları Ziyaret Edildi

 

 

       Cumhuriyet  Ortaokulu  Yaz  Dönemi  Yetiştirme  Kursları  Ziyaret Edildi 

  

       İlçemiz Cumhuriyet  Ortaokulunda açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına İlçe Milli Eğitim Müdürü  Talat TOKYAY ziyerette bulundular. 

      Açılan  Kurslara 8. sınıfa geçen 82 öğrenciden 62´si kursa devam ediyor. 

      Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, T.C. İnkilap Tarihi derslerinden kurslar devam ediyor. Kurslar okulumuzun kadrolu Öğretmenleri tarafından verilmektedir. Kurslar 27/07/2015 - 29/08/2015 tarihleri arasında devam etti.  1 Eylül tarihi itibari ile 5., 6., 7. ve 8. sınıfların kursları tekrar planlanıp başlatılacaktır.  

      İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat TOKYAY, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına çok önem verdiklerini belirterek, Okullarımız bu kursları açmaları yönünde sürekli teşvik ediyoruz. Okul Müdürlerimizde bu kursların açılması konusunda son derece azimle ve özveriyle çalışıyorlar. Kadrolu Öğretmenlerimiz tarafından verilen bu kurslar, Ortak Sınavlara girecek öğrencilerin başarısını önemli katkı sağlayacaktır.

     Okullarımızın bir çoğunda yaz kurslarımız açıldı, diğer okullarımızda da 1 Eylül tarihi itibari ile bu kurslar başlayacaktır, dedi. 

     Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında emeği geçen tüm İdareci ve Öğretmenlerimize, gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etii. 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.