DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CUMHURİYET İLKOKULU VE ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE 23 NİSAN ZİYARETİ

CUMHURİYET İLKOKULU VE ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE  23 NİSAN ZİYARETİNDE BUNUNDULAR.
CUMHURİYET İLKOKULU VE ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE  23 NİSAN ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz yaptığı konuşmada "Çocuklarımıza, bugün yaptıkları ve yarın yapacakları makam ziyaretlerinden söz etti.  Acıpayam´ da çocuklarımızla bu güzel ve anlamlı günü paylaşmaktan dolayı çok mutluyum. Bu bayramda sizinle birlikte olmaktan dolayı ayrıca gururlu olduğumu da belirtmeliyim.

Dünyada çocuklarına bayram armağan eden tek ülkeyiz. Türkiye bütün dünya çocuklarına bu vesileyle kucak açıyor; dünya barışı için önemli bir kapı aralamış oluyor. Bu nedenle her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklarımız ve dünya çocuklarıyla birlikte Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın haklı gururu ve coşkusunu yaşıyoruz. Biz geleceğimiz olarak gördüğümüz çocuklarımız için her konuda olduğu gibi eğitimde de her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz." dedi. 

Daha sonra ; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY Makamını  Cumhuriyet İlkokulu Öğrencilerine bıraktı Makam koltuğuna geçen öğrencilerimiz barış kardeşlik mesajları verdiler.

 

 Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.