DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuk Oyunlarında İki Bölge Birinciliği ilçemizin

Çocuk Oyunlarında İki Bölge Birinciliği ilçemizin

Çocuk Oyunlarında İki Bölge Birinciliği ilçemizin

 

Acıpayam Osman Manisalı İlkokulu öğrencilerimiz Mendil Kapmacada ilkokullar arasında Ege Bölgesi Birincisi ve Kelekçi Gazi Ortaokulu öğrencilerimiz yine Mendil Kapmacada ortaokullar arasında Ege Bölgesi Birincisi olarak İzmir´de ilimizi başarı ile temsil ederek iki tane Bölge Birinciliği ile Acıpayam’a döndüler.

Mendil Kapmaca turnuvası Ege Bölgesi Şampiyonu Osman Manisalı İlkokulu öğrencileri kazandıkları birincilik kupası ile  Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay´ı ziyaret ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay öğrencilerimizi bu güzel başarıyı yaşatan ve çalıştıran öğretmenlerimizi tebrik etti. Öğrencilerimize Türkiye Birinciliği müsabakalarında başarılar diledi.

Öğrencilerin bu başarılarından dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Şevkan, Acıpayam Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Ege Bölgemizi ve ilçemizi büyük bir başarı elde eden öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyorum. Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimize ve çocuklarımızın ailelerini de kutluyorum ‘’ dedi.

Öğrenciler, 1-4 Haziran tarihleri arasında Hatay´da yapılacak olan Türkiye finallerinde Denizli´yi ve Ege bölgesini temsil edecekler.

 09-02-2017

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.