DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aylık Değerlendirme Toplantılarımızı Yaptık

Aylık Değerlendirme Toplantılarımızı Yaptık

 

Aylık Değerlendirme Toplantılarımızı Yaptık

 

Ayda bir yapılan toplantılarımızın Nisan ayındaki oturumları yapıldı. Lise Müdürlerimiz ile 14 Nisan 2016 Perşembe günü Halk Eğitim Merkezinde, Ortaokul Müdürlerimiz ile 20 Nisan 2016 Çarşamba günü Yeşilyuva Ş.Ü.A.Ş.E Ortaokulunda, ilkokul Müdürlerimiz ile 26 Nisan 2016 Salı günü Eskiköy İlkokulunda yapıldı.

Ayda bir yapılan bu toplantılarımız; resmi gündem maddelerine bağlı kalınmadan karşılıklı görüş alışverişi içinde ve okullarımızda uygulanmakta olan eğitimde örnek uygulamaların ve projelerin bütün okullarımıza yaygınlaşması amacıyla paylaşıldığı toplantılardır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY hep birlikte eğitimde bir tane bile öğrencinin kaybedilmemesi hassasiyeti ile çalışıyoruz. Bütün öğrencilerimiz bizim için çok değerli öncelikle öğrencilerimizin iyi insan olarak yetişmeleri, araştıran, öğrendiklerini sorgulayan, milli manevi değerlere önem veren insanlar olmaları önceliklerimiz arasındadır.

Fatih Projesi, EBA´ nın kullanımının yaygınlaşmasının sağlanmasını, Destekleme ve yetiştirme kurslarının verimliliğini, Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri başvurularını Okul Müdürlerimizin bizzat kendilerinin takip etmelerinin gerektiğini söyledi. Fatih Projesinin ve EBA´ nın Bakanlığımızca çok önemli bütçeler ayrılarak ve titizlikle oluşturulmuş çok kaliteli hizmetler olduğunu söyledi. Bize düşen görev ücretsiz olan bu hizmetlerin kullanımının öğretmen ve öğrencilerimiz arasında çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmasının sağlanmasıdır.

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri konusunun öneminden bahsetti Bakanlığımızın eğitim alanında yenilikçi fikirlerin paylaşılmasına ve yayılmasına önem verdiğini bu nedenle okullarımızda yenilikçiliğe ve yenilikçi fikirlere  önem verilmesi gerektiğini söyledi.

 Toplantılarda Şube Müdürümüz Sayın Şahin ÜNVER başarının daha da arttırılması için yapılacak çalışmalar hakkında okul müdürlerimiz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda başarının arttırılması için kararlar alındı. Okullarımızın eğitim alanındaki örnek uygulamaları konusunda paylaşımda bulunuldu.

 

27-04-201627-04-201627-04-201627-04-201627-04-201627-04-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.