DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aylık Değerlendirme Toplantılarımızı Yaptık

Aylık Değerlendirme Toplantılarımızı Yaptık

 

Aylık Değerlendirme Toplantılarımızı Yaptık

 

Ayda bir yapılan toplantılarımızın Şubat ayındaki oturumları yapıldı. Ortaokul Müdürlerimiz ile 25 Şubat 2016 Perşembe günü Acıpayam İmam Hatip Ortaokulunda, ilkokul Müdürlerimiz ile 26 Şubat 2016 Cuma günü Dodurga İlkokulumuzda, Lise Müdürlerimiz ile 29 Şubat 2016 Pazartesi günü Çamlık Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı.

Ayda bir yapılan bu toplantılarımız; resmi gündem maddelerine bağlı kalınmadan karşılıklı görüş alışverişi içinde ve okullarımızda uygulanmakta olan eğitimde örnek uygulamaların ve projelerin bütün okullarımıza yaygınlaşması amacıyla paylaşıldığı toplantılardır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY hep birlikte eğitimde bir tane bile öğrencinin kaybedilmemesi hassasiyeti ile çalışıyoruz. Bütün öğrencilerimiz bizim için çok değerli öncelikle öğrencilerimizin iyi insan olarak yetişmeleri, araştıran, öğrendiklerini sorgulayan, milli manevi değerlere önem veren insanlar olmaları önceliklerimiz arasındadır. Okul Müdürlerimizin gündeminden Fatih Projesi, EBA´ nın kullanımının yaygınlaşmasının sağlanması, Destekleme ve yetiştirme kurslarının verimliliği hiç bir zaman düşmeyecek. Fatih Projesi sadece ülkemizin değil Dünyanın en büyük eğitim yatırımlarından biridir. EBA, öğretmen ve öğrencilerimiz için en kaliteli ders dokümanlarını sunuyor. Destekleme ve Yetiştirme kursları öğrencilerimizin sınavlara hazırlanması için en iyi imkanları veriyor. Aynı zamanda velilerimizi önemli bir maddi külfetten kurtardı. Sizlere eğitimin kalitesinin artması yönündeki çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim, dedi.

 

 Toplantılarda Şube Müdürümüz Sayın Şahin ÜNVER başarının daha da arttırılması için yapılacak çalışmalar hakkında okul müdürlerimiz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda başarının arttırılması için kararlar alındı. Okullarımızın eğitim alanındaki örnek uygulamaları konusunda paylaşımda bulunuldu.


04-03-201604-03-201604-03-201604-03-2016

Aşağı Mah. Eski Hastane Cd. No3 20800 Acıpayam/Denizli - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.