DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK ORTAOKULU’NUN EĞİTİCİ SOKAK PROJESİ ATAĞI

ATATÜRK ORTAOKULU’NUN EĞİTİCİ SOKAK PROJESİ ATAĞI
ATATÜRK ORTAOKULU’NUN EĞİTİCİ SOKAK PROJESİ ATAĞI

ATATÜRK ORTAOKULU’NUN EĞİTİCİ SOKAK PROJESİ ATAĞI

             Acıpayam İlçesi ATATÜRK ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ tarafından planlanan ve organize edilen ‘ Eğitici Sokak’ projesi; öğrencilere  daha etkili, kalıcı, verimli ve farklı eğitim ortamlarını nasıl sağlarız?  sorusunun cevabını aramakla başladı.

            Okul Müdürü Ufuk ERKAN ve öğretmen arkadaşlarının hazırladığı ve finansmanına da eğitim gönüllülerinin ortak olduğu etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.    20 Şubat 2015 Cuma günü, Acıpayam Kaymakamı Sayın UĞUR KALKAR, Belediye Başkanımız Sayın Hulusi ŞEVKAN , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY’ın da teşrif ettikleri açılış töreni ile velilerimiz ve öğrencilerimizin de katılımı ile ‘Eğitici Sokaklarımız’, projesi öğrencilerin hizmetine sunuldu. Etkinliğe ayrıca veliler, sivil toplum kuruluşları da katıldı.

            Kaymakamımız Sayın UĞUR KALKAR, etkinlikte şunları ifade etti. Eğitimin ve eğitime gönül veren herkesin kaymakamlık olarak yanında olduklarını, bu tür projelerle farlı ve eğitici çalışmaları önemsediklerini ifade etti. Her zaman okulların yanında olduklarını, başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere okul müdürü Ufuk ERKAN, müdür yardımcıları, öğretmenler ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Çalışmalarından dolayı okul yönetimi ve ekibine başarılar diledi.

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY, bu projeyi değerlendirdi. "Eğitimin görselleştirilerek öğrencilerin hizmete sunulmasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. İlçe Milliği Eğitim Müdürlüğü olarak, eğitime ve okullarımızın yaptığı projelere ve etkinliklere her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyledi. Bu projeyi hayata geçiren okul yönetimi ve ekibine, herkese teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

            Projenin eğitim açısından önemine değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY, okul paydaşlarına, fikir aşamasından uygulama ve hayata geçirilmesine kadar etkinliğe destek verenleri kutluyorum, dedi. Atatürk Ortaokulu Müdürlüğüne yeni projelerde başarılar diliyoruz."dedi.

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.