DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Alcı Ortaokulumuzda Tübitak Bilim Fuarı

Alcı Ortaokulumuzda Tübitak Bilim Fuarı

 

Alcı Ortaokulumuzda Tübitak Bilim Fuarı

 

Alcı Ortaokulumuzun düzenlediği Tübitak Bilim Fuarına  Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay, Şube Müdürleri Şahin Ünver, İsmail Kan, Okul Müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay Tübitak Bilim Fuarları; yapılandırmacı eğitim kapsamında öğrenme faaliyeti gerçekleşirken öğrencilerin öğrenme sürecine aktif olarak katılmalarını sağlamak için önemli bir fırsat oluyor. Öğrencilerimizin bilim konusunda üretim içinde olmaları, üretim için hayal kurmaları, bilimle meşgul olmaları bizleri çok mutlu ediyor.

Öğrencilerimiz yaptıkları bilimsel çalışmaları misafirlere ve öğrenci arkadaşlarına anlatarak hem özgüven kazanıyorlar hem de iş başarabilmenin mutluluğunu yaşıyorlar.

Öğrencilerimize bu imkanı sağlayan okul  müdürümüz Ramazan Dağ´ a,  proje koordinatörü fen bilimleri dersi öğretmenimiz Tuğba Yurt´ a ve okulumuzun bütün öğretmenlerine teşekkür ederim dedi.

 


04-06-201604-06-201604-06-2016


Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.