DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerimizin Eğitimleri Devam Ediyor

Aday Öğretmenlerimizin Eğitimleri Devam Ediyor

 

Aday Öğretmenlerimizin Eğitimleri Devam Ediyor

 

Aday öğretmenlerimiz bugün Sivil Toplum Kuruluşlarından Sevgi Eli Derneğini ziyaret ettiler.  Aday öğretmenlerimiz daha sonra Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Turgay Urgur ve Cumhuriyet İlkokulu Sınıf Öğretmeni Kadir Can ile bir araya geldiler. Öğle arasında  Belediye Başkanımız Hulusi Şevkan´ ın davetine katıldılar.

Sevgi Eli Derneği Ziyaret Edildi.

Sevgi Eli derneğinde aday öğretmenlerimiz  Sevgi Eli Derneğinin  çalışmalarını tanıma imkanı buldular. Dernek Başkanı Nurten Elçin, Sevgi Eli çalışanları olarak amaçlarının ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmak ve yardım etmek olduğunu ifade ederken bunu da hayırsever kişiler sayesinde başardıklarını söylediler.

Öğle Arasında Belediye Başkanımızın Misafiri Oldular.

Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ‘ın daveti üzerine öğretmenlerimiz başkanımızla tekrar bir araya geldiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay , Şube Müdürü Yılmaz Baykuş ve Acıpayam Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Turgay Urgur ‘un da katıldığı yemekte  içten bir sohbet gerçekleşti. 

Adaylık eğitimine dair öğretmenlerimiz duygularını, düşüncelerini,  tecrübelerini paylaşırken Başkan Şevkan’a yemek daveti için teşekkür ettiler.  Yararlı bir eğitim süreci geçirdiklerini söyleyen adaylar aynı zamanda okul dışı faaliyetleri düzenleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay ‘a ve Şube Müdürü Yılmaz Baykuş’a  da memnuniyetlerini ve teşekkürlerini sundular. 

Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay, adayları mesleğe hazır olarak gördüklerini ve öğretmenlerin hakkını vererek görevlerini yerine getireceklerini inandıklarını ifade ederken onlara mesleklerinde üstün başarılar dilediler. 

Öğretmenlerimizin Tecrübe Paylaşımı.

Aday öğretmenlerimiz bugün aynı zamanda “Yerel Projeleri Tanıma “ seminerlerinde  Acıpayam Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Turgay Urgur ile halk eğitim merkezi toplantı salonunda bir araya geldiler.  Tecrübelerini ve mesleki yaşamında kullandığı teknikleri, projeleri, öğrenci merkezli eğitim çalışmalarını öğretmenlerle paylaşan Turgay Urgur,  adaylara öğretmenlerimize her zaman öğrenmeye açık olmalarını tavsiye etti. 

Sonrasında Cumhuriyet İlkokulu Sınıf Öğretmeni Kadir Can hocamız aday öğretmenlerle  gerçekleştirdiği projeleri paylaştı , meslek yaşamındaki tecrübelerini aktardı.  Acıpayam’da bir ilki gerçekleştirerek askıda yemek projesini yürüten Kadir Can, eğitim alanında kitap okuma, maddi durumu iyi olmayan öğrencileri okutma gibi projelerini de öğretmenlerle paylaştı. 

Aday Öğretmenlerimizi öğle arasında misafir eden Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’a,  Sevgi Eli Sorumlusu Nurten Elçin’e, İngilizce Öğretmeni Turgay Urgur’a ve Sınıf Öğretmeni Kadir Can ‘a teşekkür ederiz.

 

26-05-201626-05-201626-05-201626-05-201626-05-201626-05-201626-05-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.