DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerimize, "Tecrübeyle Buluşma" Seminerleri

Aday Öğretmenlerimize,

Aday Öğretmenlerimize, "Tecrübeyle Buluşma" Seminerleri

 

Adaylık sürecini ilçemizde geçiren 27 aday öğretmen "Tecrübeyle Buluşma" seminerlerinde Belediye başkanımız, çeşitli meslek odalarının ve birlik başkanlarının tecrübelerinden yararlanma imkanı buldular.

Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahat Makal, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Sürücüoğlu, , Ziraat Odası Başkanı Ercan Yıldırım, Sulama Birliği Başkanı Kadir Tıkaç ile bir araya gelen aday öğretmenlerimiz başkanlarımızın mesleki tecrübelerinden faydalandıkları gibi Belediye, meslek odalarının ve birliklerin işleyişleri hakkında da bilgi sahibi oldular.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahat Makal odanın esnaf ve sanatkarlara her konuda destek olduğunu, teknik ve mesleki alanda eğitim sağladığını belirtti. Mesleki deneyimlerini öğretmenlerle paylaştı. 

Ticaret Odası Başkanı Mehmet Sürücüoğlu öğretmenlerimizi misafir etti. Ticaret odasının büyük esnaf, kurum ve şirketlerin kayıtlarını tuttuğunu aynı zamanda eğitime de destek verildiğini açıkladı.

Saat 11.00´de aday öğretmenler belediye meclis salonunda Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ile bir araya geldi.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay ve Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz Baykuş ‘un  da katıldığı görüşmede Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan,  hekimlik yıllarındaki ve başkanlık sürecindeki anılarını,  tecrübelerini adaylarla paylaştı. Öğretmenlerimizin  canı gönülden görevlerini yerine getirmelerini temenni etti. Değerli bir mesleğin birer temsilcisi olan öğretmenlerimizi tebrik ederek başarılar diledi.

Öğleden sonra devam eden programda Ziraat Odası Başkanı Ercan Yıldırım, meslek hayatında yakaladığı başarıyı ve ardında yatan sebepleri,  tecrübelerini aktardı. Yapılan işlerin eksiksiz,  tam ve hak gözetilerek  olmasının başarıyı da beraberinde  getireceğini ifade etti.

Acıpayam Sulama Birliği Başkanı Kadir Tıkaç,  kendisinin de öğretmenlik yaptığını uzun yıllar bu mesleğe gönül verdiğini hala da bağlarını sürdürdüğünü açıkladı.  Öğretmenliği sürekli öğrenme süreci olarak tanımlayan Tıkaç, öğretmenlerimize başarılar dileyerek sözlerine son verdi. 

Aday Öğretmenlerimize, değerli zamanlarını ayıran, perşembe gününü dolu dolu geçirmelerini sağlayan ve tecrübelerini onlarla paylaşan başkanlarımıza teşekkür ederiz. 

 

28-04-201628-04-201628-04-201628-04-201628-04-201628-04-201628-04-2016

28-04-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.