DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ACIPAYAM’DAN “KİTAPLARIN GÖLGESİNDE, DAYANIŞMANIN IŞIĞINDA” PROJESİ

ACIPAYAM’DAN  “KİTAPLARIN GÖLGESİNDE, DAYANIŞMANIN IŞIĞINDA” PROJESİ

 

ACIPAYAM’DAN  “KİTAPLARIN GÖLGESİNDE , DAYANIŞMANIN IŞIĞINDA” PROJESİ

 

            İlçemizden Çameli’ye Kitap Dolu Bir Proje; İlçemiz Anadolu Lisesi Öğrencilerinin başlattığı “Kitapların Gölgesinde, Dayanışmanın Işığında”proje gereği köy okullarına kütüphane kurma faaliyetinin 6.sı İlçe dışında Çameli Yaylapınar İlkokulu ve Ortaokulunda uygulandı.

            Anadolu Lisesi 10-B sınıfı öğrencilerinin yaptığı çalışma ile 1500 den fazla kitap ile beraberinde kırtasiye malzemeleri, giyecek, 15 top ve çok sayıda ana sınıfı eğitim seti 28.05.2015 tarihinde Yaylapınar İlkokulu ve Ortaokuluna teslim edildi.

 

            Kitapların tesliminde Çameli Belediye Başkanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Okul Müdürleri ile Acıpayam İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ile Anadolu Lisesi Müdürü hazır bulundular. Program 3 yıl önce başladı  Yaylapınar İlkokulu ve Ortaokuluna yapılan bağışla birlikte toplam dağıtılan kitap sayısı 10.000 kitaba yaklaştı. 

           Bu anlamlı Projeyi yürüten İdareci, Öğretmen ve Öğrencileri çalışmalarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY kutladı. 

 

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.