DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Acıpayam lisesi tarafından öğrencilere, okul ve hayat başarısını yükseltme konulu bir seminer verildi

Acıpayam lisesi tarafından öğrencilere, okul ve hayat başarısını yükseltme konulu bir seminer verildi.
Acıpayam lisesi tarafından öğrencilere, okul ve hayat başarısını yükseltme konulu bir seminer verildi

ACIPAYAM LİSESİNDE SEMİNER

Acıpayam lisesi tarafından öğrencilere, okul ve hayat başarısını yükseltme konulu bir seminer verildi.

Acıpayam lisesi tarafından düzenlenen etkinlikte uzman psikologlar öğrencilere okul ve hayat başarısını yükseltme konulu bir seminer verdi. Acıpayam lisesinin girişimleriyle, Uzman Psikolojik Danışman Alaaddin DEBGİCİ ve Uzman Klinik Psikolog Kamil ERTEKİN ilçemize gelerek öğrencilerle konuşma fırsatı buldu. Düzenlenen etkinlik öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi. Konuşmacıların öğrencilere yaklaşımı ve alanlarındaki bilgi birikimleri öğrenciler tarafından oldukça beğenildi. Konuşmacıların özellikle günümüz öğrencileri ve yetişkinler için kilit sayılabilecek öneri ve söylemleri öğrencileri etkiledi.

“Seminer çok faydalı oldu”

Etkinlik sonunda öğrencilerin çoğu bu etkinliğin çok faydalı olduğunu, bu tür etkinlikler sayesinde birçok sorunun üstesinden gelme doğru karar vermede daha bilinçli olabileceklerini söyledi. Öğrenciler etkinliğin hem okul hem de hayat başarısına dönük olmasının kendileri için daha önemli olduğunu, özellikle hayat başarısı alanında Uzman Psikolojik Danışman Alaaddin DEBGİCİ’nin kendi hayatından örneklerle yaptığı açıklamaların etkinliği çok verimli hale getirdiğini belirtti. Öğrenciler bu etkinliğin çok faydalı olduğunu ve devamını beklediklerini belirtti.

Etkinlikler Devam Edecek

Acıpayam Lisesi müdürü Muslu Canlı etkinlik sonunda Uzman Psikolojik Danışman Alaaddin DEBGİCİ ve Uzman Klinik Psikolog Kamil ERTEKİN’e başarılı seminerleri dolayısıyla teşekkür etti ve plaket verdi. Öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada Acıpayam Lisesi olarak bilgili, kültürlü ve vatanına faydalı bireyler yetiştirmeye çalıştıklarını ve dersler yanında ders dışı etkinliklerle de öğrencilere faydalı olmaya çalıştıklarını, önümüzdeki günlerde de bu tarz etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.