DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ACIPAYAM ANADOLU LİSESİ YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİNDE BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

ACIPAYAM ANADOLU LİSESİ  YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİNDE BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

 

EĞİTİM ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ 

 

             Acıpayam Anadolu Lisesi, Yenilikçilik Ödüllerinde İlimizi en iyi şekilde temsil ederek Bölgesel Birincilik Ödülü almaya hak kazanmıştır. 

             Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla 2015/10 sayılı Genelge doğrultusunda gerçekleştirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne ülke genelinde 5 kategoride 1047 başvuru yapılmış, İlçemiz Acıpayam Anadolu Lisesi  89 çalışma arasına girerek İlimizi temsil etmiştir.

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Talat TOKYAY, Eğitim-Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında yapılan yenilikçi çalışmaları kapsamaktadır. Okulumuzda 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında yapılan "Öğrencilerin başarısını arttırmaya yönelik" bütün çalışmalar rapor haline getirilerek yarışma başvurusu yapıldı. 

         Projenin bölgede birinci olmasını çok önemsiyoruz, bu tür başarıların bundan sonraki Eğitim-Öğretim dönemlerinde de artarak devam etmesini tememmi ediyoruz. Çalışmalarından dolayı okulumuzun tüm idareci ve öğretmenlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

      

           Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bölgesel Birincilik Ödülüne Layık Görülen Çalışmalar (alfabetik sıraya göre) için tıklayınız.


Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.