DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesinden ERASMUS Plus Projesi

Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesinden ERASMUS Plus Projesi

 

Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesinden ERASMUS Plus Projesi

 

Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin ERASMUS Plus + kapsamında Happy, Healthy and Creative Pupils Across borders isimli  projesi ile ilgili olarak  düzenlenen Romanya’nın 3  şehrini kapsayan  gezisi  öğrencilerimizin 4 Haziranda Yurda dönmesiyle tamamlandı.

Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Erasmus Plus+ projesi kapsamında düzenlenen Romanya’nın 3 şehrini kapsayan gezisi öğrencilerimizin 4 haziranda Yurda dönmesiyle tamamlandı. Geziye Müdür Yardımcısı Mevlüt DAĞ  ve Proje Koordinatörü İngilizce   öğretmenimiz  Tuğba YALÇIN ve 15 öğrencimiz katıldı. Program 15 gün sürerken öğrencilerimiz Yaş, Braşow ve Buşteni şehirlerini görme fırsatı buldular.

Milli Eğitim Müdürü Sayın Talat Tokyay “AB Projelerini büyük fırsat olarak görüyoruz, öğrenci ve öğretmenlerimiz farklı ülkeleri, kültürleri görme ve öğrenme imkanına kavuşuyorlar. Bu etkinlikleri gerçekleştirirken farklı ülkelerin eğitim sistemleri incelenmiş oluyor. Aynı zamanda Ülkemizin de birçok konuda ne kadar ileri seviyede olduğunun farkına varıyorlar. Öğrencilerimizin Romanya’ya gitmeleri ve ülkemizi orada tanıtmaları bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bundan dolayı bu projelerde katkısı olan başta Okul Müdürümüz, öğretmenler ve öğrencilerimize teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.” dedi.

 16-06-201616-06-201616-06-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.