DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisemizde Yazarlarla Buluşuyoruz Etkinliği

Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisemizde Yazarlarla Buluşuyoruz Etkinliği

 

Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen “Yazarlarla Buluşuyoruz” etkinliği kapsamında yazar Hatice Meriç DORUK ile söyleşi ve imza programı düzenlendi. Serhat Can Konferans Salonunda düzenlenen programa Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz BAYKUŞ davetli olarak katılmışlardır. 

Öğretmen ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programda Yazar Hatice Meriç DORUK hanımefendi kendisine yöneltilen yazarlık serüveni ve romanı “KÖZ” ile ilgili sorulara içtenlikle cevaplar vermiştir.

Programın sonunda programa Belediye Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Talat TOKYAY birer konuşma yaparak okumanın önemini vurgulamışlardır.

Köz romanının Yazarı Hatice Meriç Doruk içimizden birisidir. Acıpayam´ın Kumavşarı Mahallesinde doğmuştur. İlk romanı olan Köz okuyucular tarafından büyük beğeni ile karşılanmıştır. Yazarımıza başarılar dileriz.

 

30-11-201630-11-2016

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.