DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AB´yi Öğreniyorum Bilgi Yarışmaları Tamamlandı

AB´yi Öğreniyorum Bilgi Yarışmaları Tamamlandı

  

AB´yi Öğreniyorum Bilgi Yarışmaları Tamamlandı

 

Yarışmanın açılış programına İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay, Şube Müdürleri Tevfik Kılınç, İsmail Kan, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü açılış konuşmasında AB´yi Öğreniyorum Bilgi Yarışmasının amacının AB konusunda bilgilendirmenin ve farkındalığın oluşturulması olduğunu belirtti.  Ülkemizin sürekli büyüyen ekonomisi ile yeni pazarlara ihtiyacı olacak bu bağlamda gençlerimizin Dünyayı öncelikle AB ülkelerini tanımalarının önemli olduğunu  söyledi. Yarışmacı öğrencilerimize böyle bir yarışmaya katılma cesareti gösterdikleri için tebrik ederek, başarılar diledi. 

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Yılmaz konuşmasında yarışma kuralları konusunda bilgi verdi. İlde yapılacak finale Danışman Öğretmenin gözetiminde sistemli bir şekilde çalışıldığı durumda hiçte zor olmadığını söyleyerek yarışmaya katılan bütün öğrencilere başarılar diledi.

Liselerimiz arasında yapılan yarışmaların ilçe finalinde Kelekçi Çok Programlı Anadolu Lisesi Acıpayam Birincisi oldu. Okulumuz 4-8 Nisan tarihleri arasında İl Merkezinde yapılıcak yarışmalarda İlçemizi temsil edecek. İlde dereceye giren okullar AB ülkelerine seyahat ve değişik sürpriz ödüllerle ödüllendirilecekler.

Acıpayam birincisi olan okulumuzu kutlar, İlde yapılacak İl finalinde başarılar dileriz.

 

 

17-03-2016
17-03-201617-03-201617-03-2016
17-03-2016

 

Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.