DENİZLİ ACIPAYAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Atatürk Anıtı’na saat 09:30´da çelenk konulması ile başlayan TBMM´nin açılışının 95.yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  etkinlikleri Cumhuriyet İlkokulu’nun hazırlamış olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı töreni ile devam etti.
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

 TBMM´NİN AÇILIŞININ 95.YILI VE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İLÇEMİZDE DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI

 

Atatürk Anıtı’na saat 09:30´da çelenk konulması ile başlayan TBMM´nin açılışının 95.yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  etkinlikleri Cumhuriyet  İlkokulu’nun hazırlamış olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı töreni ile devam etti.

    Cumhuriyet İlkokulu tarafından hazırlanan TBMM´nin açılışının 95.yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programına Acıpayam Kaymakamı Sayın Uğur KALKAR, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN, İlçe Jandarma Komutanı İsmail GÜDÜL İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Talat TOKYAY İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Şahin ÜNVER, Tevfik KILINÇ, Kurum Amirleri okul müdürleri, veliler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.

      Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı´nın okunması ile başlayan törenin açılış konuşması okul müdürü Bülent ÖZOĞUL tarafından yapıldı.   

       Protokol konuşmalarının ardından program ilkokul  öğrencilerinin  öğretmenleri nezaretinde hazırlamış oldukları halk oyunları gösterileri, dans gösterileri, tiyatral gösteriler ile  günün anlam ve önemine yönelik okudukları şiirler ile devam etti.

       Program, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlen 23 Nisan konulu şiir yazma yarışmasında ödül alan öğrencilerin ödüllerinin Acıpayam Kaymakamı Sayın Uğur KALKAR Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN İlçe Jandarma Komutanı İsmail GÜDÜL tarafından verildi. Kar yağışının etkili olması nedeniyle programın bir kısmı 27/04/2015 pazartesi günü ertelenerek tamamlamdı.


Yukarı Mahalle Cumhuriyet Caddesi No 3 Hükümet Konağı Kat 1 No 51 Acıpayam/DENİZLİ - 0258 518 1556 518 1397 518 1534

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.